Adana Evden Eve Taşımacılık

Star Kargo Adana her zaman dönemin en yüksek teknolojik araçlarını kullanmak ile beraber her yıl tüm ekipman ve araçlarında yenileme yapmaktadır.

Adana Evden Eve Asansörlü taşımacılığın öncülerinden olan Adana Star Kargo bünyesinde bulundurduğu 14 aracı ve 7 araç ekipmanı ile 21 katlı binalara kadar asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bu noktada sadece Adana‘da değil, tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Adana Evden eve Asansörlü taşımacılıkta güvenliğe verdiğimiz önem kadar çevreye verdiğimiz rahatsızlığı da minimum a indirmek amacıyla Yurt dışından özel oalrak ithal ettiğimiz asansör sistemlerini kullanmaktayız. Bu sistemler diğerlerine nazaran yaklaşık %30 daha fazla yük kaldırabilmek ile beraber gayet sessiz çalışmaktadır. Ayrıca taşıma sırasında çok daha dar açılara ihtiyaç duymaktadır.

Siteye gitmek için : Adana Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

happy wheels

Posted on Eylül 5, 2015 in Uncategorized

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top