Panaromik Albümler

lplpl

Gerçek Fotoğraf Kağıdında Uzun Ömürlü Baskılar

Bünyemizde üretilen tüm panoromik albümler, muhteşem renk kalitesine sahip, uzun ömürlü ve dayanıklı gerçek fotoğraf kağıdı ile basılmaktadır.

Üstelik, her tarza hitap eden baskı kart türü seçenekleri ile, farkınızı hissetireceksiniz.

Muhteşem Renklerde Canlı Baskılar

Son teknoloji ürünü baskı malzemelerimizde, en iyi sarf malzemeleri kullanarak, kusursuz renkleri ve canlı baskılar sunmaktayız.
Herbirisi konusunda uzman, baskı operatörü ekibimiz ile kaliteyi istikrarlı bir şekilde sürdürmekten size sürekli en iyi baskı kalitesini sunmaktan mutluluk ve onur duymaktayız.

Kalite, Esneklik ve Dayanıklılık

Sayfaların arasında, her türlü ortam koşullarına uyum ve dayanıklılık gösteren FLEXIABLE malzeme kullanılarak, fotoğraflarınızı uzun yıllar ilk gün gibi koruyacak albümler üretiyoruz.

FLEXIABLE yaprak sistemi, sayfaları bir bütün gibi gösterir ve sayfaların tam açıda açılmasını sağlayarak, fotoğrafların panoramik olarak, kesintisiz bir görsellikte gösterir.

Albüm Kutusu

Albümlerinizi saklamanın en şık ve en güvenilir yolu.

Albümünüz ile aynı materyeller kullanılarak üretilen albüm kutusu ile güven ve zerafetin getirdiği mutluluğu aynı anda yaşayacaksınız.

Kusursuz Bütünlük

Cep albümü, büyük panoromik albümde kullanılan aynı malzemeler kullanılarak, kaliteden estetikten ve sağlamlıktan ödün verilmeden hazırlanır.

Tam panoromik sayfa özelliği ve flexible yaprak sistemi ile ana albüme eş değer kalitede üretilmektedir.

happy wheels

Posted on Kasım 6, 2015 in Blog

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top