Nişan Dış Mekan Çekimi

Nişan Dış Mekan Çekimi

Nişanlanmak.. Evet hepimizin çok yakından bildiği bu büyülü kelime hayatımızın en özel anlarından biri olan evliliğe giden yolda attığımız adımlardan belkide en önemlisi. Bir nevi evlilik provası..

Geçmişte nişanlanan çiftler tıpkı evlenen çiftler gibi stüdyo ortamında klasik bir kaç pozla bu özel anlarını ölümsüzleştirmeye çalışırdı. Fakat son senelerde doğal ortamlarda düğün fotoğraflarının büyük bir populerlik kazanmasıyla beraber, nişanlanacak çiftlerde tıpkı evlilik fotoğrafları gibi nişan fotoğraflarını doğal ortamlarda çektirmeye başladılar. Fotoğraf sanatının her geçen gün ilerlemesiyle beraber toplumunda fotoğraf kültürüyle içli dışlı olması durumunun her geçen gün artması bu tür özel gün fotoğraflarının klasik olmaktan çıkıp birbirinden farklı ve estetik hale gelmesini sağlamıştır.

Nişan dış çekim fotoğraflarında  ilk prensibimiz gün içerisinde çekilecek tüm fotoğrafların tıpkı düğün fotoğrafları gibi özel ve eşsiz olması temeline dayanır. Genelde nişan fotoğrafı denince akla daha sade yada klasik ve düğün fotoğrafı ile estetik, kalite ve konsept konusunda yarışamayacak türden görseller gelir. Bu algıyı ekib olarak son dönemde fazlasıyla aştığımızı düşünüyoruz.

Nişan fotoğraflarını çekerken, fotoğraflayacağımız çiftin karakterini, duygularını, tanışma hikayelerini, yaşam tarzlarını, kültürlerini ve tüm isteklerini harmanlayarak, tamamen onlara özel bir çekim gerçekleştiriyoruz.

Çekim öncesinde çiftimizle tanışıp, gerekli analizleri yaptıktan sonra onlara en uygun konsepti, mekanı, kıyafeti ve çiçek gibi bir çok detaya birlikte karar veriyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi iyi fotoğraf hiç bir zaman tesadüf değildir ve tamamen ekip çalışmasıyla mümkündür.

Bu ekibin içerisinde fotoğrafı çeken sanatçı, ışık asistanı, video asistanı ve en önemlisi nişanlanacak çift vardır. Tüm ekip yüzde yüz uyum içerisinde olmadığı sürece mükemmel sonuca ulasmak imkansız olur. Bu nedenle nişanlanacak çift ile kurulacak sağlıklı iletişim ve isteklerinin yönü iyi analiz edilmelidir. 

happy wheels

Posted on Aralık 11, 2018 in Blog

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top