Gelin Başı Hakkında

Gelin Başı Hakkında

Düğün günü herkesin gözlerini kamaştırmak için birçok detayı düşünmek gerekiyor.

Eskiden gelin saçı dendiğinde akla gelen model şüphesiz ki ‘topuz’ model saçtı. Hatta gelin topuzu en yaygın kullanılandı. Günümüzde ise opsiyonlar çok fazla.. Birçok saç modeli, birçok aksesuar ve duvakla birleştirilerek oluşturuluyor. Saç modelinin seçiminin dışında doğru kuaförle çalışmak da işin diğer önemli bir noktası.

Her yıl gelinlik modelleri gibi gelin saç modelleri de farklılık gösteriyor. Bu modeller içinden en doğru saç modelinin seçilmesinde; yüz şekliniz, saç tipiniz, saç uzunluğunuz, saç renginiz, gelinlik modeliniz, boy ve kilo oranınız oldukça önemlidir. Doğru saç modeline karar vermek için beraber çalışacağınız kuaförden yardım almak ve düğün öncesi prova saçı talebinde bulunmak size oldukça avantaj sağlayacaktır.

Gelin saç modeli seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri rahat kullanabileceğiniz bir modelin olmasıdır. 

Ünlü kuaförlerin dediği gibi sanki yapılmamış gibi yapılmış olan gelin saç modelleri ön plana çıkmaktadır. Saçları sıkıca toplamaya gerek kalmadan hazırlanan bu modeller hem rahat bir kullanım hem de abartıdan uzak, zarif bir görünüm elde etmeyi sağlamaktadır. Tesettür gelinlik tercih eden gelin adaylarda ise dantelli duvaklar, taşlı tokalar kullanılarak hareketlendirilmiş bağlama şekillerinin kullanıldığı görülmektedir.

happy wheels

Posted on Ocak 16, 2018 in Blog

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top