Düğün Yapacak Olanlara Öneriler

Dış Çekim (9)

Kusursuz olmak istediğimiz gündür düğünümüz. Kusursuz olmak için ise düğün öncesinde yapmamız gereken hazırlıklar var. Hem mekân, gelinlik, ikramlık ve davetiye gibi detaylar hem de kişisel bakımıza ilişkin hazırlıklar bu kapsamda değerlendirilebilir.

Kısaca düğün öncesinde işinize yarayacak bazı önerileri derledik sizin için. Bakalım düğün öncesinde ne gibi hazırlıklar bizi bekliyor?

Öncelikle kişisel bakımdan başlayacak olursak, cilt bakımı ilk sırada gelir. Pamuk gibi bir cilt ile düğününüzde ışıldamak için 6 ay öncesinden harekete geçip, en azından evde düzenli olarak bakım yapmalısınız.

Düğün ve fotoğraf için mekân seçimi oldukça önemli bir detay. Hem hava şartlarına uygun seçim yapmalısınız hem de misafir sayısına uygun. Üstelik düğün konsepti de bu durumda çok etkili. Kısacası zor bir seçim olacak ancak çok konudan dağılmadan seçim yapmak önemli.

Gelinlik seçimi, düğünün önemli bir parçası. Üzerinize tam oturan ve rahat hissedeceğiniz bir gelinlik ile düğününüzün tadını çıkarabilirsiniz.

happy wheels

Posted on Aralık 11, 2018 in Blog

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top