Dogum fotoğrafcisi

Yaşamdaki ilk “MUCİZE” doğumla başlar. Fevzi Efe Kargıner

İlk gün hastaneye giriş, hazırlıklar,gebelik fotoğrafları,aile yakınlarıyla fotoğraflar,bekleyiş ve heyecanlar, doğuma gidiş,doğum anı , anneyle ilk karşılaşma , bebeğin ilk muayenesi , baba ve aile bireyleriyle ilk karşılaşma,bebeğin giyindirilişi boy ve kilo ölçümü , bebeğin odaya gelişi ve ilk emzirme.Odadaki tüm ayrıntılar.Ertesi gün hastaneden çıkmadan önce aile fotoğrafları, bebeğin portre fotoğrafları,anne ve babayla siyah beyaz ve renkli aile kareleri hepsini fotoğraflıyoruz.

Doğum fotoğrafçısı için bir bebeğin doğumunu fotoğraflamak olağanüstü ve duygu yüklü bir olay. Çekilen fotoğraflar daima hatıralarda yaşayacak ve bir ömür boyu sürecek anıların fotoğrafları olacaktır. Fakat en iyi fotoğrafların elde edilmesi oldukça zor, deneyim ve doğru anları doğru zamanda yakalayabilme sezgisi gerektiriyor.

happy wheels

Posted on Ağustos 18, 2016 in Blog

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top