Dış Mekan Fotoğrafçısı

Foto Koç

Dış mekanda profesyonel çekim, düğün fotoğrafçılığı henüz stüdyolara hapsolmuş kendi içinde dönüşüm geçirirken hiç bir sanal eklentinin olmadığı, tamamen orjinal mekanlarda, ışığın ve doğanın her ayrıntısının kullanılarak özel tekniklerle çekilen üstün bir fotoğraf alanı olarak varlığını koruyordu.

Düğün fotoğraf çekimlerimiz bir mekanda gerçekleşiyor. Ama bu bir özel çekim olduğu için birden fazla mekanda çekim yapacağız. Nasıl mı? Sizinle Sarıyer’de buluştuğumuzu varsayalım burada sahilde İstanbul Boğazının eşsiz güzel manzarasıyla çekimlere başlıyoruz. Ardından asıl dış mekan çekimi yapacağımız yere gidiyoruz. buradan dilediğiniz kadar zaman geçirdikten sonra gün batımıyla uyumlu mekanlarda fotoğraflarınızı çekmeye devam ediyoruz.

Genelde çiftlerin en büyük sorunu bu sorudur. Nerede/Nerelerde çekeceğiz. Hiç korkmanıza gerek yok bizim İstanbul’da fotoğraf çekmediğimiz yer kalmadı. Biz size rehber oluyoruz. Birlikte karar verdiğimiz mekanlara birlikte gidip çılgınlar gibi fotoğraf çekiyoruz.

Henüz bu akımın patlamasıyla piyasada profesyonelleri parmakla sayılır kadar az görsekte kısa bir süre sonra taşlar yerine oturacak ve orjinal halleriyle çok daha profesyonel düğün fotoğraflarıhep birlikte göreceğiz.

 

 

happy wheels

Posted on Aralık 12, 2015 in Blog

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top