Dış çekimde merak ettikleriniz

dugun fotografi (22)

Albüm Olayı Nedir?

Tüm çiftlerimize standart olarak sade, modern, şık bir albüm veriyoruz. Bu konuda müthiş iddaalıyız çünkü albümlerimiz baktırdıkça baktırıyor ve henüz evlenmemiş çiftleri adeta kıskandırıyor.

• Gelin Albümü (30x60cm | Panoramik Albüm | Kristal Kapak | 20 Sayfa)
• 2 Aile Albümü
• 1 Cep Albümü
• 1 Poster (50x70cm)
• 1 FULL Fotoğraf DVD

Bu albümün her aşamasında sizinle birlikte fikirlerinizi alarak tasarımları birlikte gerçekleştiriyoruz. Siz ta ki “Evet baskıya uygundur!” diyene kadar asla basım işlemini gerçekleştirmiyoruz. Bu albümün içerisinde büyük fotoğraflarla küçük fotoğraflarla ortalama 50-55 adet fotoğraf bulunuyor.

Fotoğraflarımızı Ne Zaman Alacağız?

Dilerseniz fotoğraf çekiminin ertesi günü sadece orjinal fotoğraflarınızı belirttiğiniz adrese kargo aracılığı ile gönderim gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca merakınızı biraz giderebilimeniz için 1/7 gün içerisinde size 5-10 tane size rötuşlanmış fotoğraflarınızı mail aracılığı ile size gönderiyoruz.

Tüm Fotoğrafları Veriyor musunuz?

Şöyle söyleyelim arşivimizde bulunan tüm fotoğrafları yüksek çözünürlükte size DVD ile veriyoruz. Dilerseniz San Fransico’da, dilerseniz Sivas’ta billboard boyutuna kadar sıkıntı yaşamadan bastırabilirsiniz.

Bu Çekimin Ücreti Nedir?

Öğleden sonra başlayan birden fazla dış mekan fotorğaf çekimi, 18:00’da son bularak 1,500 TL’dir. Bu arada PayPal ile ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. :)

Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bu çekimimizde bir süre kısıtlaması yada fiyat artışı söz konusu değildir.

Biz Karar Verdik Sizinle Çalışacağız, Ne Yapmamız Gerekiyor?

Hemen ercankoctr@gmail.com veya 0541 2001 444 bizzat Ercan KOÇ ile görüşerek randevu alabilirsiniz.

happy wheels

Posted on Kasım 14, 2014 in Blog

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top