Canon EOS 750D Teknik Özellikleri

750d-rumors

Dahili Wi-Fi ve NFC
24.2 Megapixel fotoğraf çözünürlüğü
Full HD 1080p MP4 ve HDR video kaydı
DIGIC 6 görüntü İşlemci
19 çapraz tip Cross-Type AF Sistemi
ISO 100 – 12.800
Gövdede Titreşim Engelleyici
HYBRID CMOS AF Sistemi
5fps çekim hızı
Yaratıcı film modları
Video çekiminde yer alan devrim niteliğindeki değişiklikler

İlk yayılan özelliklerde bunlar var gibi görünüyor. Peki Canon EOS 750D‘nin; EOS 700D ‘den ne gibi bir farkı olacak gövdede? Aslında geçtiğimiz günlerde Canon yazıcısı ile yan yana getirilen ve gizlenen makine acaba Canon 750D’miydi? Çünkü o görüntülerdeki modelde ekstra bir üst bilgi ekranı ve arka kısımda yer alan ayar tekerleği gibi farklılıkalr mevcuttu.

Beklentiler gövdede bir miktar büyüme ve ergonomik hale getirecek ve üst sınıflarda yer alan üst bilgi ekranı ve ayar tekerleği.

Ve şimdide karşınızda Canon EOS 750D’nin beklenen özellikleri. Bilinmeyen bir kaynak tarafından dünyay yayılan bu teknik özelliklerin dışında artılarının da olacağı ve giriş ile orta seviye fotoğraf makinesi kullanıcılarının beklentilerini fazlasıyla karşılayacağa benziyor.

Bu bilgiler daha yayılmadan hemen sizlerle paylaşmamızın sebebi ise sık gelen sorular. Üst model ne zaman çıkacak? Sorusunun cevabı olduğunu düşündüğümüz Canon EOS 750D; Canon’un giriş seviyesindeki ciddi değişiklikleri üst sınıfa da yansıtacağı anlamına geliyor. Canon EOs 650D’den sonra EOS 700D ile çok tutulmamasının sebepleri yetersiz ve farklı olmayan özellikleriydi. Ama Canon bu düşünceyi EOS 750D ile kıracağa benziyor.

happy wheels

Posted on Şubat 6, 2015 in Blog

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top